KONST / Litografier / Färglitografi 12167153
nr 1216 7153
Färglitografi
Magnus Lindgren, Sverige. "Hur var jobbet idag?". Signerad, daterad 1994, numrerad 1/8. Motivet: 19x28,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:04:55
150 kr
200 kr
250 kr